„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Dětské dopravní hřiště

V pondělí 24.4.2023 měli děti třetího, čtvrtého a pátého ročníku výuku na dopravním hřišti v Moravských Budějovicích.

Naše dva čtvrťáky zde čekal test, aby mohli obdržet řidičský průkaz na kolo. Test si napsali všichni žáci, někteří úspěšně, jiní méně, ale každý si zkusil na co má síly a kde by měl přitlačit. Jak Robin, tak i Dominik řidičský průkaz dostali.

Jízda na kole byla také součástí učení. Strážníci Městské policie Moravských Budějovic děti prvně provedli pěšky po hřišti, seznámili se s dopravními značkami a křižovatkami. Poté už nasedli na kola a vyjeli na silnici.

Jezdili opatrně a ohleduplně, nikomu se nic nestalo, za což jsem byla ráda.

 

Těšíme se na další výuku.

Přidáno 27. 4. 2023, autor: Eva Stuchlíková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru