„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Návštěva knihovny v Moravských Budějovicích a kino Motani

Návštěva knihovny v Moravských Budějovicích a kino Motani

V pondělí 11.dubna jsme zvládli po ránu hned dvě akce. Dojeli jsme linkovým autobusem do Moravských Budějovic a zašli se kouknout do místní knihovny, do dětského oddělení. Mohli jsme si prohlédnout různé knihy, časopisy a hry. Pravda, prohlídka musela být rychlejší. Museli jsme totiž stihnout dojít do kina v Sokolovně.

Zde na nás čekali Kateřina a Miloš Motani s jejich putováním po Floridě a Havaji. Shlédli jsme dokument okomentovaný Katkou, naučila nás pozdrav havajanů a nakonec byla soutěž o ceny a my vyhráli. Jejich putování nebylo jenom o zvířatech, rostlinách a krajině, ale také o zábavních parcích. Všem se program moc líbil. 

Přidáno 18. 4. 2022, autor: Eva Stuchlíková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru