„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Noc s Andersenem

Noc s Andersenem

V pátek 31. 3. se uskutečnila Noc s Andersenem. S dětmi jsme se sešli v 5 hodin a odpoledne, připravili si věci na spaní a poté jsme šli na výbornou večeři do školní jídelny.

Po večeři jsme se přesunuli do knihovny. Tam se děti dozvěděly o letošních výročích, spisovatelích a příbězích. Následně ve skupinách pracovali na plakátu, na kterém nesměli chybět např. Helena Zmatlíková, Daisy Mrázková, myšák Mickey nebo Ferda mravenec. Jeden plakát jsme nechali na výstavu v knihovně. 

Další aktivity čekaly na děti ve škole. Ze získaných informací luštily šifru a vypracovávaly další úkoly. Za splnění dostali sladkou odměnu. Malé děti si poté ve třídě pustily pohádku a ti starší šli ještě na noční procházku. Po příchodu si vyčistili zuby a ani oni o pohádku nepřišli. 

Letošní ročník noci s Andersenem se moc vydařil a už se těšíme na ten příští.

Přidáno 5. 5. 2023, autor: Petra Musilová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru