„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

(tý)DEN ZEMĚ

(tý)DEN ZEMĚ

Celý dubnový týden se děti v družině věnovaly tématu Země. Říkaly si, jak se chovat v přírodě, jak šetřit vodu, energii, jak třídit odpad. Učili jsme se, jak se chovat  k naší planetě šetrně a co dělat pro ochranu životního prostředí. Vše vyvrcholilo projektovým dnem v Den Země 22.4. Žáčci I. třídy připravili 5 stanovišť pro své starší spolužáky a obráceně žáci II. třídy přichystali stanoviště pro mladší kamarády. Děti poznávaly hlasy ptáků, přiřazovaly zvířata k délce jejich života, poznávaly různé druhy přirodnin a ověřily si, zda umí správně třídit odpad.  Byl to zajímavý a pěkný den, ve kterém si děti poradily se všemi úkoly a uvědomily si, jaký dopad má naše chování na planetu Zemi.   

Přidáno 16. 5. 2021, autor: Petra Řepová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru