UPOVÍDANÝ BUDÍK

Upovídaný budík je recitační soutěž, kterou pořádá DDM Budík v Moravských Budějovicích.

Naši školu reprezentovalo 5 recitátorů: Romana Straková (1. roč.), Eliška Machová (2. roč.), Robin Straub (3. roč.), Eliška Budařová (4. roč.) a Sofie Manová (5. roč.).

Děti se poctivě věnovaly přípravě a nácviku své básničky a za své přednesy se ve velké konkurenci nemusely stydět.

Pochvala patří všem našim dětem, protože vystoupit ve velkém sále před porotou a  nemalým množstvím posluchačů, nebylo vůbec lehké. Odměnou jim byl potlesk, perníkové vajíčko, ale hlavně vlastní radost, že tento nelehký úkol zvladly výborně.

Největší odměnu si odvážela Eliška Machová, která se umístila na 3. místě v I. kategorii.  GRATULUJEME smiley

Přidáno 16. 4. 2022, autor: Petra Řepová