„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Vejde se ZOO do krabice?

Vejde se ZOO do krabice?

Ani deštivé počasí a zamračeno nás v úterý 29. září ráno neodradilo a vyjeli jsme na exkurzi do ZOO Jihlava. Hned po vstupu do areálu nás zavedla paní lektorka do jednoho z pavilonů, kde pro nás měla připravený program ZOO v krabici. Zvládli jsme se podívat jen do krabic s písmeny O, P, T, M a H. Zvířat by se tam vešlo hodně, ale tolik času jsme neměli. Mohli jsme si osahat kůži tygra, medvěda, podržet si živého hada, obdivovat krásně barevné peří papouška a třídit jim oříšky a povídat si o lidoopech, kteří jsou příbuzní s člověkem. Dařilo se nám i plnit různé úkoly, které se zvířaty souvisely. Nakonec jsme vyrazili do areálu ZOO, kde jsme viděli živá zvířata z různých koutů světa. V této ZOO jsme určitě nebyli naposledy!

Přidáno 30. 10. 2020, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru