Den matek jsme ve školce slavili v I. a II. oddělení zvlášť. V pondělí si pro maminky připravily krátký program SLUNÍČKA, v úterý SRDÍČKA. Obě odpoledne se nesla v milé a srdečné atmosféře plné úsměvů, písní, básní a společného tvoření. Děti maminkám nazdobily hrníčky, aby měly památku na tento svátek.
Doufáme, že jsme jim udělali radost i s přáníčky, které jim děti po celý týden vyráběly.
Děkujeme maminkám za společné chvíle strávené s dětmi ve školce.
© 2026 Základní škola a mateřská škola Lesonice, okres Třebíč, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO