Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality > Den matek v naší školce

Den matek v naší školce



Den matek jsme ve školce slavili v I. a II. oddělení zvlášť. V pondělí si pro maminky připravily krátký program SLUNÍČKA, v úterý SRDÍČKA. Obě odpoledne se nesla v milé a srdečné atmosféře plné úsměvů, písní, básní a společného tvoření. Děti maminkám nazdobily hrníčky, aby měly památku na tento svátek.

Doufáme, že jsme jim udělali radost i s přáníčky, které jim děti po celý týden vyráběly.

Děkujeme maminkám za společné chvíle strávené s dětmi ve školce.