Naši žáci se zúčastnili tradičních Domamilských her, kde poměřili síly v atletických disciplínách a ve sportovní vybíjené, ve které se umístili na 5. místě.
V atletice se nám podařilo získat celkem čtyři medaile. V hodu kriketovým míčkem vybojoval 1. místo Zdeněk Neubauer a ve své kategorii obsadil 2. místo Dominik Ledecký.
Úspěšní jsme byli i ve sprintu na 50 metrů, odkud si odvážíme další dvě medaile. Na 1. místě doběhl Martin Nedvědický a 3. místo obsadil David Fiala.
Všichni účastníci se snažili a do soutěží dali maximum. Děkujeme za reprezentaci školy.
Budeme se těšit zase za rok.
SPORTU ZDAR!
© 2026 Základní škola a mateřská škola Lesonice, okres Třebíč, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO