„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Co děláme, když nejde elektřina?

Co děláme, když nejde elektřina?

V době, kdy nešla elektřina, jsme využili zimní stadion, abychom si zasportovali na bruslích. Následující dny jsme strávili mimo školu, a to například v Muzeu Vysočiny v Třebíči, kde pro nás Bílá paní měla nachystané aktivity s tanečkem. Po pěší túře do Babic za mrazivého počasí a dokonce sněžení, jsme mohli využít zázemí na obecním úřadě. Nechyběly ani hrátky na hřišti a dobroty od paní starostky. Poslednímu dni bez elektřiny jsme ujeli do Moravských Budějovic do organizace STŘED, kde děti zažily preventivní program na téma zdraví. Doufejme, že nás další výpadky již nečekají. A kdyby náhodou ano, my si poradíme! 

Přidáno 22. 3. 2024, autor: Eva Koudelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru